Конкурс «Я – Новобужжя гордість і надія»

Районний конкурс дитячої творчості «Я – Новобужжя гордість і надія» триває. Свої таланти вже продемонстрували: Новобузька гімназія, Новобузькі ЗОШ №10,7 та 1, Жовтнева ЗОШ, Розанівська ЗОШ; дошкільні навчальні заклади №4,10,3,7, Жовтневий та Тереховський.

24 листопада свій виступ презентували творчі колективи Софіївської, Улянівської ЗОШ, Софіївського дошкільного закладу. На концерті була присутня голова Новобузької районної ради Валентина Григорівна Терзієва. Зі сцени лунали душевні пісні, щире слово юних читців. Запальні танці зривали шквали оплесків глядачів. Членам журі важко було визначити найкращих. Співголова журі В.Я.Остапенко – заступник голови райдержадміністрації - оголосила підсумки І етапу конкурсу. Путівку на гала концерт отримали хореографічні колективи Софіївського ДНЗ, Софіївської ЗОШ та Улянівської ЗОШ; вокалісти Нестеренко Юлія (Софіївська ЗОШ) та Балан Марина (Улянівська ЗОШ); Чепесюк Ліза з віршем «Моя бабуся» (Софіївська ЗОШ). Всі учасники концерту були нагороджені подарунками, які вручила сільський голова Л.В.Бурдейна.

Кожний виступ у кожному навчальному закладі неповторний. Маленькі артисти вражають своєю щирістю, безпосередністю та надзвичайними здібностями. Концертні виступи супроводжуються активною підтримкою батьків, представників громадськості.

Всі учасники конкурсу отримують в подарунок солодощі та призи. Яскраве дійство дитячих талантів продовжується!

/Files/images/novobujjya_gordst/CIMG3463.JPG/Files/images/novobujjya_gordst/CIMG3506.JPG/Files/images/novobujjya_gordst/CIMG3514.JPG/Files/images/novobujjya_gordst/CIMG3561.JPG/Files/images/novobujjya_gordst/CIMG3627.JPG

Новобужжя підводить підсумки Року дитячої творчості.

Конкурс стартував!

Новобузька земля багата талантами. В цьому може переконатися кожен, хто завітає на концерти з участю вихованців загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Новобузького району. Адже у листопаді стартував районний конкурс «Я – Новобужжя гордість та надія», мета якого – підведення підсумків Року дитячої творчості, виявлення та підтримка обдарованих дітей. Виступи переможців з усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів і центру позашкільної роботи дітей та юнацтва будуть представлені на гала концерті.

Свої виступи вже презентували гімназія, Новобузька ЗОШ №10 та ДНЗ №4. Вихованці навчальних закладів вражають яскравістю, щирістю та душевністю.

15 листопада в актовій залі Новобузької ЗОШ №10 зібралися учні, вчителі, батьки та представники громадськості. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олег Олександрович Козлов. І почалось цікаве дійство. Поетичні мініатюри змінювали веселі музичні композиції. Учні майстерно, наче справжні актори, перевтілювалися у різноманітні образи, за що отримували від глядачів в подарунок гучні оплески. За участь в концерті маленькі артисти були нагороджені солодощами, переможці - призами, а творчі колективи ЗОШ №10 та ДНЗ №4 – грамотами.

Рішенням журі Новобузьку ЗОШ №10 на гала концерті представлятимуть в номінації «Словограй» Коваленко Настя (1 клас), в номінації «Чарівний голос» - Ткаченко Женя (9 клас), а ДНЗ №4вокальна група «Веселі дзвіночки».

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей з маленькими «зірочками» сцени. Побажаймо їм успіхів та гарних вражень.

Кулай 9-18-80

Методист з виховної роботи РМК

/Files/images/kulay/CIMG3437.JPG/Files/images/kulay/CIMG3448.JPG/Files/images/kulay/CIMG3451.JPG/Files/images/kulay/CIMG3457.JPG/Files/images/kulay/CIMG3459.JPG/Files/images/kulay/CIMG3464.JPG

/Files/images/imageказкаs.jpeg

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОГО ( ЗАОЧНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГОФЕСТИВАЛЮ - КОНКУРСУ " УРОК КАЗКИ"

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА від 19.08.2013 естивалю дитячої та юнацької творчості " Урок казки" ( номінації " Література " та " Образотворче мистецтво"), з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді обласним будинком художньої творчості був проведений обласний етап Конкурсу. Учні Новобузького району стали активними його учасниками.

Маємо наступні реультати:

у номінації " Література " ( " Казкова країна ")

молодша вікова категорія:

І місце - Литвинчук Аріна, учениця Новобузької ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 за авторську казку " Не тримайте образ, тримайте кульку", наставник Мушинська І.М.;

ІІ місце - Безсмертна Анна, вихованка Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва за авторську казку " Сон на крилах " , наставник Художник Н.М.;

ІІ місце - Зозуля Дар`я, учениця Новобузької ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 за авторську казку " Казкова країна Бджолярія".

середня вікова категорія:

ІІ місце - Харченко Анастасія, учениця Новополтавської ЗОШ І - ІІІ ступенів за авторську казку " Як добросердими світ врятували";

ІІ місце - Гаркавенко Владислав, учень Новобузької гімназії за казку -фантазію " Незвичайні пригоди", наставник Горват О.В.;

ІІІ місце - Коваленко Євгенія, учениця Новобузької ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 за вторську казку " Добро перемагає зло ".

старша вікова група:

ІІ місце - Стожук Анастасія, учениця Новобузької ЗОШ № 1 за віршоваий твір " Казка про краплинку".

ВІТАЄМО АКТИВНИХ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЧЕКАЄМО РЕЗУЛЬТАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ!!

/Files/images/грінвіч.jpegКонкурс знавців англійської мови " Грінвіч"!!!

У 2013 році конкурс відбудеться 17 грудня. Реєстрація розпочнеться 01 вересня 2013 року і триватиме до 28 жовтня 2013 року. З правилами проведення конкурсу, порядком реєстрації та матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті конкурсу http://uclever.com/.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 949

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.